500 735 953 biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F
  • Fotowoltaika

    do Twojej firmy
Energia słoneczna doskonale nadaje się dla organizacji z różnych branż i profili użytkowania. Dostarczamy rozwiązania w zasięgu ręki każdego przedsiębiorcy. Nasze projekty mają rozmiar od kilku kW do prawie 10 MW, a wszystkie są dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Która opcja instalacji paneli fotowoltaicznych jest dla Ciebie najodpowiedniejsza?

Będziemy współpracować z Tobą, aby opracować odpowiedni typ i rozmiar systemu, a przede wszystkim aby zaspokoić potrzeby energetyczne Twojej placówki. Razem wybierzemy rodzaj instalacji. Miejsce w którym będzie się ona znajdowała jest zależne od wielu czynników.

Nasi specjaliści pomogą dokonać wyboru tak, aby Twoja firma zyskała na tym jak najwięcej.

Montaż na dachu

Wielu właścicieli nieruchomości obawia się uszkodzenia dachu podczas instalacji systemu paneli słonecznych. Instalacje te mają być w użyciu od 30 do 35 lat, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że instalowanie paneli nie powoduje uszkodzenia dachu. Na szczęście uszkodzenie dachu w wyniku instalacji panelu słonecznego jest niezwykle rzadkie, ponieważ instalatorzy podejmują kroki zapobiegawcze podczas instalowania paneli, aby zapobiec uszkodzeniom.

Panele słoneczne nie uszkodzą dachu podczas instalacji, jeśli są prawidłowo instalowane.

Montaż na ziemi
Podczas gdy panele słoneczne na dachu są najczęstszym wyborem dla właścicieli budynków, istnieje wiele powodów, aby rozważyć zamontowanie systemu kolektorów słonecznych na ziemi. Ogólnie, panele solarne montowane na ziemi kosztują nieco więcej niż energia słoneczna na dachu w przeliczeniu na wat ze względu na dodatkową pracę i pozwolenia, które mogą być wymagane do instalacji. Mając na uwadze powyższe, jeśli twoja nieruchomość nie jest idealna do słonecznej instalacji na dachu, zainstalowanie systemu montowanego na ziemi może faktycznie zaoszczędzić więcej pieniędzy w dłuższej perspektywie.
Wiata

Wiaty garażowe to zadaszenia zbudowane w celu obudowania parkingów i różnią się od paneli zainstalowanych na wcześniej istniejącej konstrukcji zadaszenia. Wiaty samochodowe mają wiele wspólnego z panelami słonecznymi montowanymi na ziemi, które są modułami kątowymi montowanymi na ziemi, a nie na dachu.

Zarówno garażowe panele słoneczne, jak i solarne na dachach, eliminują potrzebę posiadania powierzchni, na której mogłyby być zamontowane panele. Podstawową różnicą między zadaszeniem słonecznym a typowym montażem na ziemi jest to, że wiaty garażowe są wyższe, aby zrobić miejsce na zaparkowanie samochodu.

Niemniej jednak są one bardzo podobne i każdy z nich oferuje korzyść polegającą na umożliwieniu instalatorom zorientowania paneli tak, aby uzyskać najbardziej optymalny kąt padania światła słonecznego.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewniamy rozwiązanie długoterminowych oszczędności energii dzięki naszej prostej umowie energetycznej. Kiedy zwrócisz się do nas, jako swojego partnera w dziedzinie energii słonecznej, będziemy współpracować z Tobą, aby zaprojektować system energii słonecznej, który zmaksymalizuje Twój potencjał oszczędności. Możesz polegać na nas. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap procesu z pełną transparentnością.
Potraktujemy Twoją firmę indywidualnie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą zamówionej konsultacji.

Zamów konsultację i uzyskaj bezpłatną wycenę

Zostaw nam swoje dane
Skontaktujemy się z Tobą
Otrzymasz bezpłatną wycenę
Wpisz proszę swoje imię oraz nazwisko
Invalid email address.
Niewłaściwy format numeru (123 456 789)
Niewłaściwy kod pocztowy
Nieprawidłowe dane
Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Energia Taniej Sp. z o.o, REGON:362798977, NIP: 8762462625, KRS:0000581969, 86-300 Grudziądz, ul. Włodka 16F

© 2019 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Studio113