biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F

 • Pompy ciepła Gdynia

  Pompy ciepła Gdynia

Zadbaj o swoje ciepło

Pompy ciepła - Gdynia

Wybór właściwego systemu grzewczego to kluczowy etap podczas budowy domu. Dobrze dobrany zagwarantuje nam odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, a także zadba o podgrzanie wody do użytku.

Klasyczne opcje, czyli piece i kotły na paliwa kopalne nie tylko są drogie w eksploatacji, ale także przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza na naszej planecie. Na szczęście, mieszkańcy Gdyni od teraz dzięki Energia Taniej mają możliwość przejścia na pompę ciepła.

System pomp ciepła został zaprojektowany tak, aby pomóc w tworzeniu energooszczędnych gospodarstw domowych. Ten ekologiczny typ ogrzewania do pracy nie potrzebuje węgla, groszku, czy oleju opałowego. Darmowa energia czerpana z gruntu, wody, lub powietrza - tylko tyle wystarczy, aby ogrzać cały budynek. Jeśli więc zdecydujesz się na montaż pompy ciepła w Gdyni, nie tylko Twój portfel Ci podziękuje, ale także cała planeta.

Zapytaj nas o szczegóły.


Dlaczego warto przejść na pompę ciepła w Gdyni?

 • dzięki pompie ciepła zlikwidujesz wydatki związane z kupnem opału, a także unikniesz corocznych podwyżek cen węgla,
 • podczas budowy domu zaoszczędzisz miejsce i pieniądze, ponieważ pompa ciepła nie wymaga budowy specjalnej kotłowni ani komina,
 • decydując się na pompę ciepła ograniczasz rozwój globalnego ocieplenia, a także przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza,
 • pompa ciepła może zostać połączona z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu będzie pracować w całości za darmo,
 • inwestycja w pompę ciepła zwraca się już po około 5 latach.

Jesteś mieszkańcem Gdyni i rozważasz zakup pompy ciepła? Odezwij się do nas!


Gdynia - pompy ciepła

Skuteczność pomp ciepła

Wykorzystanie pełni potencjału pomp ciepła jest możliwe, gdy dobierzemy odpowiedni typ do danego budynku. Właściwy model nie tylko ogrzeje go wraz z wodą użytkową, ale będzie również w stanie chłodzić pomieszczenia w razie potrzeby.

Pompy ciepła gwarantują efektywne działanie bez względu na warunki panujące na zewnątrz. W połączeniu z fotowoltaiką nie generują żadnych kosztów eksploatacyjnych, a inwestycja w nie zwraca się już po kilku latach. W wyborze i montażu pompy ciepła w Gdyni pomoże ci zespół ekspertów Energia Taniej.

Sprawdź naszą ofertę!

Efektywność pompy ciepła w Gdyni
Pompy ciepła Gdynia

Pompy ciepła jako alternatywa

Zamiennik tradycyjnych źródeł ogrzewania

Pompy ciepła to doskonała alternatywa dla klasycznych instalacji grzewczych - pieców i kotłów. Dzięki swoim atutom, z sukcesem od lat wypierają tradycyjne źródła ogrzewania.

Główną zaletą posiadania pompy ciepła jest zmniejszenie rachunków za ogrzewanie - od momentu jej montażu, kupno opału przestaje być konieczne.

Pompy ciepła do instalacji grzewczych doprowadzają ciepło pobierane z gruntu, powietrza, lub wody. Jest ono darmowe i dostępne dla wszystkich. Dodatkowo, pompy działają w zgodzie środowiskiem - decydując się zatem na jej zakup, wspierasz ekologiczne rozwiązania.

Dostosowanie budynku do pompy ciepła w Gdyni
Pompa ciepła w nowym budynku

Przystosuj budynek do pompy ciepła - Gdynia

Pompa ciepła działa na podstawie technologii niskotemperaturowej, zatem aby była skuteczna, budynek powinien być do niej odpowiednio dostosowany.

Ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe, to najkorzystniejsze rozwiązania w połączeniu z pompą. Odejście od grzejników pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła, a także oszczędza spore ilości miejsca.

Pompa ciepła w Twoim domu

Instalacja pompy ciepła w remontowanym budynku - Gdynia

Podczas modernizacji budynku, jeśli nie chcesz lub nie możesz sobie na to pozwolić, nie musisz rezygnować z posiadania systemu grzejników.

Zastosowanie wysokotemperaturowej pompy ciepła pozwala na zachowanie instalacji grzewczych w postaci kaloryferów. W takiej sytuacji, woda płynąca w instalacjach utrzymywana jest w temperaturze blisko 65°C.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Pompa ciepła z grzejnikami w Gdyni
Rodzaje pomp ciepła

Technologie pomp ciepła w Gdyni

Szeroka oferta pomp ciepła gwarantuje możliwość idealnego dopasowania modelu do naszych potrzeb.

Pompy ciepła, w zależności od modelu, mogą zagwarantować ogrzanie całego budynku mieszkalnego, wody do użytku, a nawet chłodzenie pomieszczeń. Skonsultuj się z ekspertami Energia Taniej, aby pomogli Ci wybrać pompę ciepła dostosowaną do Twoich potrzeb.

Pompy ciepła Gdynia
Typy pomp ciepła
 • pompa ciepła gruntowa
 • pompa ciepła powietrze - woda
 • pompa ciepła powietrze - powietrze
 • pompa ciepła hybrydowa

Zaufaj Energia Taniej i dołącz do grona zadowolonych klientów. Pomagamy w wyborze i montażu pomp ciepła w regionie. Jeśli mieszkasz w Gdyni i myślisz o zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie - odezwij się do nas.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

© 2022 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone