Skip to main content

biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F

  • Klimatyzatory

    Klimatyzatory

Klimatyzator dla Ciebie

Czyste i świeże powietrze w Twoim domu

Klimatyzatory są bardzo dobre dla naszego zdrowia, ponieważ poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu. Pozwalają na ustawienie optymalnej temperatury oraz odpowiedniego poziomu wilgoci powietrza, co wpływa korzystnie na samopoczucie domowników. Dodatkowo wbudowane filtry niwelują występowanie szkodliwych cząstek powietrza, alergenów oraz pyłów i kurzu. Dzięki temu klimatyzator jest idealny dla osób chorujących na astmę i dolegliwości płucne oraz dla alergików.

Zmysłowa elegancja

Klimatyzator ELIS

Zmysłowa elegancja i nowoczesna wyrazistość klimatyzatora Elis pasuje do każdego wystroju wnętrza domu i nadaje mu wysublimowany ton. Komfort użytkowania zapewnia bezprzewodowy pilot, którym możesz kontrolować temperaturę i wilgoć powietrza w pomieszczeniu. Jesteś poza domem i chcesz wrócić do domu, w którym już jest odpowiednia dla Ciebie temperatura? Korzystając z funkcji Smart WiFi możesz sterować ustawieniami klimatyzatora, przez urządzenia mobilne, będąc poza domem.

Klimatyzator marki ELIS

Funkcje zmysłowej elegancji

Dla Twojego komfortu i zdrowia w ustawieniach klimatyzatora jest dostępna funkcja snu, która zmienia temperaturę i prędkość wentylatora. Przyczyni sie to do lepszego snu i zwiększenia komfortu wypoczynku. Czyste i świeże powietrze, dzięki właściwościom filtra elektrostatycznego HD iAIR oraz filtra z aktywnym węglem iAIR, pozwala na zdrowe oddychanie w swoim domu, pozbawione trujących cząsteczek. Szybkie schładzanie i ogrzewanie pomieszczenia jest wygodne i przyjemne, na co pozwala szeroki kąt nawiewu w funkcji eMOTO.

Najlepsze klimatyzatory
do Twojego domu
W upane dni lata chcesz schłodzić pomieszczenia w swoim domu? Sprawdź naszą szeroka ofertę klimatyzatorów i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać? Poproś o pomoc naszych specjalistów.

Magia czułości

Klimatyzator MIRAI

Magię czułości klimatyzatora Mirai poczujesz na własnej skórze. Prawdziwy komfort spowodowany jest ultra wydajną i zaawansowaną technologią. Zastosowanie inwertera sprawia, że urządzenie działa sprawnie nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki temu pozwala ogrzać pomieszczenie nawet, gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C. Dodatkowo klimatyzator Mirai charakteryzuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++.

Klimatyzator marki MIRAI

Poznaj magię czułości

Wykrywanie obecności użytkownika, dzięki wbudowanemu inteligentnemu czujnikowi ruchu SMART Eye, pozwala na dostosowanie kierunku oraz przepływu powietrza do ilości osób przebywających w pomieszczeniu. Nowoczesna i praktyczna konstrukcja wylotu powietrza klimatyzatora Mirai została stworzona z myślą o zapewnieniu komfortu i wygody uzytkowników. Polega ona na rozprowadzaniu ciepłego powietrza w kierunku podłoża oraz do każdego narożnika pomieszczenia, a schłodzone powietrze wylatuje w stronę sufitu, co jest gwarancją wysokiego poziomu komfortu.

Wspaniałe klimatyzatory
w Twojej firmie
Upał daje się we znaki Tobie i Twoim pracwnikom? Stwórz wspaniałe miejsca pracy z użyciem klimatyzatorów ELIS, MIRAI lub RONI. Z pewnością Twoi pracownicy będą efektywniejsi pracując w klimatyzowanym biurze.

Zastanawiasz się, który klimatyzator wybrać do swojej firmy? Napisz do nas. Nasi eksperci pomogą Ci z doborem najlepszego urządzenia do Twojego biura.

Optymalny efekt

Klimatyzator RONI

Klimatyzator Roni, którego cechuje optymalny efekt powstał, ponieważ słuchamy potrzeb naszych Klientów. Jeśli szukasz klasycznego, niewielkiego klimatyzatora o optymalnych parametrach, to model Roni jest idealnym wyborem dla Ciebie. Klaszyczny biały wygląd, który przełamuje delikatnie pociągnięta złota linia, dobrze komponuje się z każdym wystrojem pomieszczenia. Spokój zapewni Ci tryb super cichy eMOTO, a programator czasowy pozwoli Ci utrzymać odpowiednia temperaturę powietrza w pokoju w łatwy i wygodny sposób.

Klimatyzator marki RONI

Uzyskaj optymalny efekt

Oddychaj świeżym i czystym powietrzem z klimatyzatorem Roni. Wbudowana funkcja automatycznego oczyszczania powietrza iAIR skutecznie poprawi jego jakość zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Filtr elektrostatyczny HD iAIR pomaga w utrzymaniu wdychanego powietrza w czystości.

Klimatyzator do domu

Polecane akcesoria

filtry do klimatyzacji

Filtry

Dry Contact RDCV

Dry Contact RDCV

Modem SMART WiFi do klimatyzacji

Modem SMART WiFi

sterownik pracy naprzemiennej do klimatyzacji

Sterownik pracy naprzemiennej

Kalkulator klimatyzatorów

Sprawdź cenę
wybranego modelu

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Dodatkowe elementy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
 
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
  • Darmowy transport
  • Cena montażu do uzgodnienia po rozmowie z konsultantem
Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Design Escapes

Energia Taniej Sp. z o.o.
86-300 Grudziądz, ul. Włodka 16F
REGON: 362798977
NIP: 8762462625


© 2022 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone