biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F

  • Referencje

    Referencje

Państwowa Straż Pożarna w Chełmnie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,78 kW

Gospodarstwo Rolne Leszcz Mieczysław Przedpełski

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,875 kW

Gospodarstwo Rolne Anna Przedpełska

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,875 kW

Posejdon Dystrybucja Sp. z o.o.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20,16 kW

Firma Wielobranżowa BUDMAX

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,915 kW

Państwowa Straż Pożarna w Grudziądzu

Instalacja naziemna o mocy 40 kW

Pijalnia wód mineralych w Inowrocławiu

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 19,52 kW

Brodnica

Zadanie obejmowało dostawę i montaż 34 instalacji fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej, o łącznej mocy 174 kW

Uherce Mineralne

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,87 kW w miejscowości Uherce Mineralne. Dostawa i montaż mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej. 

Lędziny

Dostawa i montaż mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej. Montaż na budynku Urzędu Miasta Lędziny o mocy 15,12 kW

Biała Podlaska

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,76 kW w firmie Elmar

Ruda Śląska

Montaż i instalacja kolektorów słonecznych o łącznej mocy 21 kW i instalacji pompy ciepła o mocy 12 kW wraz z oprzyrządowaniem. 

A także montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 70 kW

Unisław

Montaż 3 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 59,13 kW na terenie Gminy Unisław

Golub-Dobrzyń

Inwestycja obejmowała budowę 31 instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków należących do osób fizycznych zamieszkałych na terenie Gminy Golub-Dobrzyń o mocy 4,88 kWp każda i 1 kolektora słonecznego na budynku użyteczności publicznej. W ramach inwestycji wykonawca był zobowiązany do: zakupu i montażu mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej oraz zakupu i montażu kolektora słonecznego wraz z połączeniem kolektora z wewnętrzną instalacją c.o. oraz c.w.u.

Łączna moc instalacji 151,28 kW

Forchhein

Instalacja na hali magazynowej maszyn rolniczych w miejscowości Forchhein o mocy 399 kW

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

© 2022 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone