biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F

 • Stacje ładowania aut elektrycznych

  Stacje ładowania

  samochodów elektrycznych

Webasto Pure Wallbox

  • Proste rozwiązanie do ładowania "Made in Germany"
  • Do 11 kW mocy ładowania (ładowanie 5x szybciej)
  • Łatwo konfigurowalna moc ładowania: 3,7 lub 11 kW
  • Hamulec kabla ładującego dzięki przemyślanej konstrukcji stacji ładującej
  • Sterowana kluczem funkcja blokowania
  • Pasuje do wszystkich samochodów elektrycznych z gniazdem Type 2

Szybsze ładowanie

Stacja ładująca Webasto Pure pozwala na 5 razy szybsze ładowanie niż w klasycznym domowym gniazdku. Zobacz, jak szybki jest czas ładowania w samochodach elektrycznych, abyś mógł spokojnie wyjechać w dorgę z maksymalnie napełnionym akumulatorem.

Zintegrowany wieszak na kabel

W projektach od Webasto najważniejsze są proste, innowacyjne rozwiązania. Dlatego też stacja ładująca samochody elektryczne działa jak wieszak. Przewód ładujący został owinięty wokól stacji ładującej dwukrotnie.

Zintegrowany czujnik prądu zwarcia

Bezpieczeństwo jest numerem jeden w projektach Websato. Webasto Pure posiada zintegrowany czujnik prądu zwarcia DC. Oznacza to, że wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w urządzeniu typu RCD typu A w górnej skrzynce bezpieczników.

Ładowanie samochodów elektrycznych z wtyczkami Typu 2

Webasto Pure posiada stację ładującą z kablem. Może ona ładować wszystkie samochody elektryczne za pomocą wtyczki typu 2. Nie tylko europejscy producenci samochodów elektrycznych instalują wtyczki typu 2. Nissan postanowił zainstalować wtyczki do swoich nowych modeli w Europie. Kabel ładowania jest już zintegrowany w stacji ładującej,wszystko co musisz zrobić to podłączyć i rozpocząć ładowanie.

Konfigurowalna moc ładowania

By zapobiec przeciążeniom systemu i bezpieczników, ważne jest, by dostosować moc ładowania stacji ładującej do instalacji poprzedzającej i bezpiecznika. Moc w stacjach Webasto łatwo skonfigurujesz przy pomocy przełączników DIP pomiędzy 3,7 kW a 11 kW.

Wysokiej jakości produkt z Niemiec

Webasto to dostawca motoryzacyjny znajlepszą renomą na świecie. Dzięki swoim rozwiązaniom do aut elektrycznych kierują uwagę na różnych segmentach klientów na rynku. Stacje ładowania zostałóy stworzone o stosunek wartości do ceny. Dlatego też firma jest w stanie oferować wysokiej jakości usługi z różnymi, inteligentnymi detalami w przystępnych cenach.

Zamów konsultację celem instalacji

Zostaw nam swoje dane
Skontaktujemy się z Tobą

Wycenimy i zainstalujemy

Wpisz proszę swoje imię oraz nazwisko
Invalid email address.
Niewłaściwy format numeru (123 456 789)
Niewłaściwy kod pocztowy
Nieprawidłowe dane
Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

© 2022 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone