500 735 953 biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F

 • Stacje ładowania

  samochodów elektrycznych

Webasto Pure Wallbox

  • Proste rozwiązanie do ładowania "Made in Germany"
  • Do 11 kW mocy ładowania (ładowanie 5x szybciej)
  • Łatwo konfigurowalna moc ładowania: 3,7 lub 11 kW
  • Hamulec kabla ładującego dzięki przemyślanej konstrukcji stacji ładującej
  • Sterowana kluczem funkcja blokowania
  • Pasuje do wszystkich samochodów elektrycznych z gniazdem Type 2

Szybsze ładowanie

Dzięki stacji ładującej Webasto Pure możesz ładować do 5 razy szybciej niż w standardowym gniazdku domowym. Zapoznaj się z podsumowaniem czasu ładowania, aby zobaczyć, jak szybko akumulator w samochodzie elektrycznym będzie w pełni naładowany, abyś mógł wejść na drogę.

Zintegrowany wieszak na kabel

Prostota jest kluczowa w projekcie Webasto: stacja ładująca działa jak własny uchwyt na kabel. Przewód ładujący jest po prostu owinięty dwa razy wokół stacji ładującej, aby go usunąć.

Zintegrowany czujnik prądu zwarcia

Pomimo niskiej ceny, bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w Webasto. Dlatego Webasto Pure jest dostarczany ze zintegrowanym czujnikiem prądu zwarcia DC. Oznacza to, że wszystko, czego potrzebujesz, to niedrogie urządzenie typu RCD typu A w górnej skrzynce bezpieczników.

Ładuj samochody elektryczne z wtyczkami Typu 2

Stacja ładująca Webasto Pure z kablem może ładować wszystkie samochody elektryczne za pomocą wtyczek typu 2. To nie tylko europejscy producenci samochodów elektrycznych instalują wtyczki typu 2; Nissan włącza je teraz do swoich nowych modeli w Europie. Kabel ładowania jest już zintegrowany w stacji ładującej. Wystarczy podłączyć i rozpocząć ładowanie.

Konfigurowalna moc ładowania

Moc ładowania stacji ładującej musi być dostosowana do instalacji poprzedzającej i bezpiecznika, aby zapobiec przeciążeniu systemu i zadziałaniu bezpieczników. Moc ładowania stacji Webasto można z łatwością skonfigurować za pomocą przełączników DIP między 3,7 a 11 kW.

Wysokiej jakości produkt z Niemiec

Webasto jest jednym z najbardziej udanych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Dzięki rozwiązaniom do ładowania kieruje swoją uwagę na segment klientów końcowych na rynku. Stacje ładowania zostały opracowane z naciskiem na zapewnienie wartości do ceny. Dlatego teraz jest w stanie zaoferować najwyższej jakości stację ładującą ze wszystkimi jej inteligentnymi detalami w przystępnej cenie.

Zamów konsultację celem instalacji

Zostaw nam swoje dane
Skontaktujemy się z Tobą

Wycenimy i zainstalujemy

Wpisz proszę swoje imię oraz nazwisko
Invalid email address.
Niewłaściwy format numeru (123 456 789)
Niewłaściwy kod pocztowy
Nieprawidłowe dane
Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

© 2019 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone