500 735 953 biuro@energiataniej.com.pl Grudziądz, Włodka 16F
  • Aktualności

Referencje

Referencje

Pijalnia wód mineralych w Inowrocławiu

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 19,52 kW

Brodnica

Zadanie obejmowało dostawę i montaż 34 instalacji fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej, o łącznej mocy 174 kW

Uherce Mineralne

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,87 kW w miejscowości Uherce Mineralne. Dostawa i montaż mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej. 

Lędziny

Dostawa i montaż mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej. Montaż na budynku Urzędu Miasta Lędziny o mocy 15,12 kW

Biała Podlaska

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,76 kW w firmie Elmar

Ruda Śląska

Montaż i instalacja kolektorów słonecznych o łącznej mocy 21 kW i instalacji pompy ciepła o mocy 12 kW wraz z oprzyrządowaniem. 

A także montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 70 kW

Unisław

Montaż 3 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 59,13 kW na terenie Gminy Unisław

Golub-Dobrzyń

Inwestycja obejmowała budowę 31 instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków należących do osób fizycznych zamieszkałych na terenie Gminy Golub-Dobrzyń o mocy 4,88 kWp każda i 1 kolektora słonecznego na budynku użyteczności publicznej. W ramach inwestycji wykonawca był zobowiązany do: zakupu i montażu mikroinstalacji do produkcji energii elektrycznej opartych na systemach fotowoltaicznych wraz z oprzyrządowaniem, niezbędnym okablowaniem oraz przebudową układu pomiaru energii przystosowującego układ do pomiaru energii wytworzonej i przyłączeniem mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej oraz zakupu i montażu kolektora słonecznego wraz z połączeniem kolektora z wewnętrzną instalacją c.o. oraz c.w.u.

Łączna moc instalacji 151,28 kW

Forchhein

Instalacja na hali magazynowej maszyn rolniczych w miejscowości Forchhein o mocy 399 kW

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Energia Taniej Sp. z o.o, REGON:362798977, NIP: 8762462625, KRS:0000581969, 86-300 Grudziądz, ul. Włodka 16F

© 2019 Energia Taniej Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Studio113